TEBŪNIE TAVA VALIA

Antras_albumas_20
2023-06-17
Christ Team
PILNAS ALBUMAS
Diskų skaičius: 1

„Tebūnie Tava valia” – tai antrasis grupės Christ Team albumas.
Taip pat kaip ir pirmasis – buvo įrašinėjamas profesionalioje įrašų studijoje dalimis. Albume sudėtos giesmės, kurios tuo laikotarpiu mūsų grupėje buvo aktualiausios ir tarnavimų metu žmonės buvo paliesti.

Šis albumas mums ypatingas tuo, jog kūrybinio proceso eigoje įvyko keletas naujų dalykų grupės istorijoje: nufilmavome pirmąjį video klipą, tūrėjome pirmąją profesionalią fotosesiją gamtoje, įrašėme kito lietuviško autoriaus giesmę, grupės pradininkė Živilė Didenko įrašė giesmę „Dievas gyvas„, naujausia grupės narė Ona Rušinskytė įrašė giesmę „Nauja giesmė„. Nauji tikslai atnešė nemažai naujų potyrių ir rezultatų, kurie skatina judėti toliau – nesustojant kurti ir šlovinti Viešpatį.

Prie šio albumo kūrybos ir išleidimo proceso prisidėjo nemažai žmonių.

Norime padėkoti Artūrui Chalikovui už „Sustok dabar” ir „Viešpaties Dvasia” giesmių aranžuotes, bei šiltą bendravimą dalinantis muzikine patirtimi su grupės nariais. Ačiū Laurynui Baškiui (Lapės Records) už profesionalų darbą įrašų studijoje. Ačiū Jonui Talandžiui, Povilui Eidukaičiui ir Giedriui Balčiūnui už giesmių suvedimus ir masteringą. Ačiū David’s Heart už video klipo filmavimą. Ačiū Saulei už fotosesiją, kurios viena iš nuotraukų tapo albumo viršeliu. Ačiū Liucijai Eidukaitienei už albumo giesmių viršelių maketavimą.

Tikimės, jog šis albumas jus paskatins artintis prie Viešpaties, šlovinti Jį ir pažinti Jo valią jūsų gyvenimuose.
Tebūnie Tava valia!

Grupės būgnininkas – Paulius.

Dalintis:
©2017-2024 CHRIST TEAM KAUNAS. Visos teisės saugomos.
lt_LT
Ar nori daugiau Dievo ugnies savo gyvenime?
Registruokis į Jaunimo stovyklą

Iki registracijos pabaigos liko:

Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės
Registracija baigėsi