GYVOJO DIEVO SŪNUS

Gyvojo Dievo Sūnus Albumas
2020-04-29
Christ Team
PILNAS ALBUMAS
Diskų skaičius: 1

„Gyvojo Dievo Sūnus” albumas mūsų komandai buvo pirmasis, tad nusprendėme įrašinėti albumą dalimis: trimis sesijomis per pusantrų metų. Kiekvienai giesmei aranžuoti ir ieškoti tinkamo skambesio skyrėme nemažai laiko. Pirmiausia šias giesmes šlovinome tarnavimų metu ir atrinkome tas giesmes, kurios tuo metu mums buvo aktualiausios ir Dievas per jas lietė žmones. Taip albumo kūrybinėje eigoje buvo sukurtos ir savos kūrybos keturios giesmės. Apsisprendimas įrašinėti albumą per ilgą laiko tarpą reikalauja nuolat budėti, būti darbiniame rėžime.

Šis procesas mane pastūmėjo daugiau laiko skirti asmeniniam šlovinimui, giesmių teksto suvokimui, naujų šlovinimo grupių ir giesmių paieškoms, bei svarbiausia – atrasti, ką Biblija sako apie šlovinimą ir koks Dievo požiūris į tai. Per šį laikotarpį supratau, jog Dievas nori, kad mes šlovintume Jį, nes to reikia mums. Man asmeniškai šlovinimas yra ginklas prieš depresiją, prieš abejones, prieš tingumą ir pasyvumą. Šlovinimas pripildo mane naujų jėgų judėti į priekį ir stengtis nesustoti tikėjimo kelyje. Psalmių 81:1 parašyta:

Garsiai šlovinkite Dievą, mūsų stiprybę, džiaugsmingą triukšmą kelkite Jokūbo Dievui!

Tad linkiu kiekvienam, kuris klausys „Gyvojo Dievo Sūnus” albumo giesmes, artintis prie Jėzaus ir prisipildyti naujų jėgų, kurios padės įveikti įvairiausius gyvenimo išbandymus.

Būkite palaiminti,
(grupės būgnininkas) Paulius

Dalintis:
©2017-2024 CHRIST TEAM KAUNAS. Visos teisės saugomos.
lt_LT
Ar nori daugiau Dievo ugnies savo gyvenime?
Registruokis į Jaunimo stovyklą

Iki registracijos pabaigos liko:

Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės
Registracija baigėsi