Gintaras Eidukaitis

Vokalas, Elektrinė gitara, Bosinė gitara

SUSIPAŽINKIME:

Gintaras EidukaitisGINTARO LIUDIJIMAS

Prieš pat savo atsivertimą turėjau įdomų išgyvenimą. Kartą ėjau Laisvės alėjoje  ir ant stulpo pamačiau skelbimą: „Žmonės, kurie pažįsta gyvąjį Dievą, renkasi  kartu, liudija vienas kitam, meldžiasi ir šlovina Jį“. Tą akimirką pagalvojau: „Kaip  gerai, kad yra tokių žmonių, nes jau kurį laiką giliai viduje jaučiu, kad man kažkas padeda“. Mano šeimoje nebuvo kalbama apie Dievą, todėl nesupratau kas tai, tiesiog atėjo suvokimas, kad aš ne vienas šiame pasaulyje. Yra dar kažkas aukščiau už viską. Pamatęs tą skelbimą apsidžiaugiau, kad aš ne vienas  toks ir kad yra žmonių, kurie irgi viduje bendrauja su Dievu. O dar ir renkasi  kartu! 

Tad praėjus laikui, kai pažįstama mergina pradėjo skelbti man evangeliją – labai nesispyriojau. Pagalvojau, kad norėčiau pirmą kartą nueiti ne į bažnyčios  susirinkimą, o į grupelę – ten lengviau atskirti melą nuo tiesos. Toks ir buvo  mano atėjimas pas Dievą – namų grupelėje, kur kartu ir įtikėjau, ir gavau Dvasios krikštą. Viskas buvo be galo įspūdinga – ypač Šventosios Dvasios krikštas. Aš pats paprašiau Dievo, kad Jis mane krikštytų. Ląstelės nariai uždėjo rankas ant manęs ir ant mano dviejų, kartu atėjusių draugų, pradėjo melstis ir mes iškart prakalbėjom vienu metu.

Buvo nepakartojamas išgyvenimas. Tą pačią savaitę apsilankėme dideliame susirinkime, tuo metu profsąjungų rūmuose. Ten pirmą kartą pamačiau, kaip gyvai ir šiuolaikiškai jaunimas šlovina  Dievą. Mane labai palietė ir žiūrėdamas, klausydamas jų, pamaniau, kad štai, kuo norėčiau užsiimti visą gyvenimą. Pradėjau tarnauti šlovinime. Pabaigiau muzikos mokslus, vedžiau žmoną Aidą, kurią pirmą kartą pamačiau atėjęs į tą lemtingą grupelę 1992 metų balandžio antrąją. Tik vestuvės įvyko ne iškart. Čia jau kita įdomi istorija, kurios galima paklausyti XFM radijo laidoje „Jaunimo  kodas“. 

10 metų buvau šlovinimo vadovas „Misijos Taškas“ bažnyčioje, Ašmintoje. Ir jau 12 metų šlovinu su grupe Christ Team. Kartu su grupe įrašėme 2 albumus:  „Gyvojo Dievo Sūnus“ ir „Tebūnie Tava Valia“. Taip pat jau 6 kartą dalyvavome  festivalyje „Sielos“. 

Turiu du nuostabius vaikus, kuriais didžiuojuosi – Povilas, kuris jau ilgą laiką yra  mūsų grupės garso inžinierius ir Gintarė, kuri neseniai prisijungė prie Christ Team. 

Į ateitį žiūriu su viltimi ir džiaugsmu, nes turiu pažadą iš Dievo – savo akimis  matysiu Jo šlovę Lietuvoje. Tikiu, kad pamatysiu daug jaunų sielų, kurios gręžiasi nuo tamsos į šviesą, į gyvą Gelbėtoją Jėzų Kristų. 

Gintaras

©2017-2024 CHRIST TEAM KAUNAS. Visos teisės saugomos.
lt_LT
Ar nori daugiau Dievo ugnies savo gyvenime?
Registruokis į Jaunimo stovyklą

Iki registracijos pabaigos liko:

Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės
Registracija baigėsi