Christ Team istorija

Christ_team_istorija

Visa grupės Christ Team istorija prasideda nuo grupės lyderio Gintaro. Jis su keliais savo draugais muzikantais, kaip muzikinė grupė bandė siekti karjeros pasaulyje. Visgi netrukus metais Gintaras, pradėjęs lankyti „Tikėjimo  žodžio“ bažnyčią Kaune 1992 metais, suprato, kad jam reikia palikti šią grupę ir pradėti lankyti  vakarinę Biblijos mokyklą. Dievas taip stipriai prisilietė prie jo širdies, kad jam nekilo jokių klausimų.  

Tiesa, kai Dievas paprašė Gintaro palikti šią muzikinę grupę, Jis pažadėjo, kad duos  Gintarui kitą grupę, tik nepasakė kada. Daug vėliau, jau 2008 metais, Gintarui  pradėjus lankyti „Laisvųjų krikščionių“ bendruomenę, jam sužibo nauja viltis. Bendruomenėje jis sutiko jaunuolius, kurie buvo muzikalūs ir norėjo tarnauti  bažnyčioje bei už jos ribų. Tuo metu jam buvo 37 metai ir taip, kaip Dievas  palietė Gintarą įtikėjimo pradžioje, Jis prisilietė prie jo vėl. 

Dievas Gintarui parodė tą jaunimą ir paragino su jais kurti šlovinimo grupę. Taip prasidėjo C-Team (toks  buvo pirmas grupės pavadinimas) grupės veikla, kuri truko maždaug dvejus metus. Besibaigiant tiems dviem metams, grupė pradėjo byrėti: kas įstojo mokytis  kitam mieste, kas pradėjo dirbti. Grupėje liko ką tik prisijungusi Živilė Didenko  (tuo metu Dopkevičiūtė), vokalistė Gabrielė Gvazdikaitė ir bosu grojantis Paulius  Gaidamavičius. Po dviejų mėnesių į repeticiją atėjo būgnininkas Ramūnas Bartulis. Taip gimė grupė Christ Team. Oficialiu grupės gimtadieniu laikome 2010 metų balandžio 29 dieną

Dalintis:
©2017-2024 CHRIST TEAM KAUNAS. Visos teisės saugomos.
lt_LT
Ar nori daugiau Dievo ugnies savo gyvenime?
Registruokis į Jaunimo stovyklą

Iki registracijos pabaigos liko:

Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės
Registracija baigėsi